вгору
Хочете кацапською?
phone1
phone2
phone3
Пн - Пт з 9:00 до 18:00
Заходьте або реєструйтесь
Введіть ваші облікові дані Шановні відвідувачі!Ми стараємось пропонувати найбільш якісний товар за найнижчими цінами, керуючись при цьому правилами, найважливіші з яких подаємо нижче.

Виставлений в інтернет-магазині товар в 99.8% в наявності (за рідкісним винятком можливої пересортиці при продажі останньої одиниці товару).

Ми не обіцяємо доставити все безкоштовно, послуга доставки коштує і за неї, так або інакше, платить покупець. Але той, кому ця послуга не потрібна - не буде за неї платити у вигляді прихованої додаткової націнки. Ми можемо заплатити за доставку у випадку, коли вартість замовлення дозволить це зробити.

Ми не пишемо, що наша сторінка працює з 2003 року, тоді продажі через інтернет були зникаюче малі. Але білизну ми продаємо з 1995 року.

Ми не обіцяємо знижку 10% або більше вже з першої покупки, бо початково не заклали цю націнку в ціну товару. Але ви можете отримати знижку вже з покупки другого товару (див. наші знижки).

Ви ніколи не втратите ваші гроші, бо завжди можете повернути товар, який вам не підійшов, за умови виконання наших правил повернення товару.Вдалих Вам покупок.

З повагою,

Адміністрація магазину 069.net.ua