вгору
Кликните, чтобы перейти на русский
phone1
phone2
phone3
Пн - Пт з 9:00 до 18:00
Заходьте або реєструйтесь
Введіть ваші облікові дані



 



Шановні відвідувачі!



Ми стараємось пропонувати найбільш якісний товар за найнижчими цінами, керуючись при цьому правилами, найважливіші з яких подаємо нижче.

Виставлений в інтернет-магазині товар в 99.8% в наявності (за рідкісним винятком можливої пересортиці при продажі останньої одиниці товару).

Ми не обіцяємо доставити все безкоштовно, послуга доставки коштує і за неї, так або інакше, платить покупець. Але той, кому ця послуга не потрібна - не буде за неї платити у вигляді прихованої додаткової націнки. Ми можемо заплатити за доставку у випадку, коли вартість замовлення дозволить це зробити.

Ми не пишемо, що наша сторінка працює з 2003 року, тоді продажі через інтернет були зникаюче малі. Але білизну ми продаємо з 1995 року.

Ми не обіцяємо знижку 10% або більше вже з першої покупки, бо початково не заклали цю націнку в ціну товару. Але ви можете отримати знижку вже з покупки другого товару (див. наші знижки).

Ви ніколи не втратите ваші гроші, бо завжди можете повернути товар, який вам не підійшов, за умови виконання наших правил повернення товару.



Вдалих Вам покупок.

З повагою,

Адміністрація магазину 069.net.ua